Прес-конференція: «Підтримка розвитку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади – від проекту до стратегії»

IRF_logo_UKR_curves_small   13 березня 2017 року у великому конференц-залі готелю “Станіславів”, що знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола 7 відбулась прес-конференція: «Підтримка розвитку Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади – від проекту до стратегії».

На прес-конференції представників ЗМІ, існуючих та перспективних ОТГ ознайомились з основними положеннями Стратегії розвитку Старобогородчанської ОТГ, проблемами та досягненнями в розвитку Громади, а також із ходом децентралізації в Україні на прикладі Старобогородчанської об’єднаної територіальної громади та отримати інформацію «з перших уст» від керівників ОТГ, керівників та спеціалістів Івано-Франківської ОДА та розробників Стратегії. Були висвітлені основні об’єктивні труднощі, з якими зустрілись розробники Стратегії та як вони були вирішені, а також перспективи впровадження ухваленої Стратегії. Захід відбувся за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках реалізації програмної ініціативи “Демократична практика”.